Kurumsal

1980 yılından bu yana perakende sektöre satış ve dağıtım hizmeti veren firmamız, lider konumdaki markaların distribütörlüğünü yapmaktadır.
Distribütörlüğünü yaptığımız markaların bölgemizde yaygın şekilde bulunabilirliğini sağlamak ve satış noktalarında bir numaralı marka pozisyonuna getirmek öncelikli hedefimizdir.

Şirketimizin yönetimi Toroslar / Buluklu mahallesindeki 13.000 m2 üzerine inşa edilmiş, depo ve idari binamızdan gerçekleşmektedir. Kapalı depolama alanımız yaklaşık 4500 m2'dir. 2100 m2'sinde drive-in ve back to back raf sistemleri mevcuttur. 3 kattan oluşan, toplamda 750 m2'lik idari binamız, depolarımız ile bir bütün olarak konumlandırılmıştır. Ayrıca depolarımızın önünde yaklaşık 5000 m2 yükleme-boşaltma alanı bulunmaktadır.

Binek , ticari ve indirme bindirmede geniş araç parkımızla hizmet vermekteyiz. İnsan kaynakları olarak özenle seçimini yaptığımız personelimiz, tecrübeleri ve yetenekleri ile şirketimizin piyasadaki farkını ortaya koymaktadır. Merpaş Mersin Gıda ve Day.Mam.Ür.Paz.A.Ş., satış hacmi açısından Efes Pazalama Dağıtım ve Ticaret A.Ş. ve Coca-Cola İçecek A.Ş.'nin en büyük distribütörleri arasındadır. Bölgemizde yaklaşık 3500 müşteriye hizmet götürmekteyiz.

Şirketimiz muhasebede Logo Tiger, ön muhasebe ve satışta ise Efes Panorama WS (Efes Pilsen) ve Voyage (Coca-Cola), Tadım ve Mey Diaego'nun Vision Plus yazılımlarını entegre bir şekilde kullanmaktadır. Bölgemizde yer alan bütün satış noktalarının ayrıntılı master bilgileri sistemimizde mevcuttur. Çalışmalarımızın temeli bu veri kaynaklarına dayanmaktadır.

Şirketimiz İstanbul'da doğal taş aşındırıcıları ve parlatıcıları ile ilgili faaliyette bulunmaktadır. İstanbul Tuzla Organize Sanayi Bölgesinde yer alan tesisimizin kapalı alanı 3500 m2'dir. Ayrıca Mersin Marina Yat limanında Bomonti Brasserie ile Restaurant-Cafe-Bar sektöründe hizmet vermekteyiz.